Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Rusza program 500+

W Blachowni realizatorem programu będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wszelkie informacje oraz wnioski można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Blachowni (parter, pok.9).

Sukces lodowiska

Zakończyło się funkcjonowanie pierwszego w historii Blachowni sztucznego lodowiska w bieżącym sezonie zimowym. Można więc pokusić się o wstępną ocenę i opinię dotyczącą tego przedsięwzięcia opartą o fakty, wynikające z jego użytkowania.

Ratowanie gminy przed kłamcami

W związku z powtarzającymi się przypadkami (również poprzez kolportowanie nie podpisanych ulotek) świadomego i celowego wprowadzania opinii publicznej w błąd i rozpowszechniania nieprawdy o funkcjonowaniu organów gminy, Burmistrz Blachowni w dniu wczorajszym złożyła zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Częstochowie.

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na zorganizowany z okazji Dnia Kobiet koncert piosenki wszelakiej. Początkowo koncert zaplanowany był na 11 marca, niestety termin ten uległ zmianie i uroczystość odbędzie się 10 marca o godz. 18:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Do zobaczenia.