Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Wykaz Okręgowych Komisji Wyborczych oraz skład osobowy

Wykaz Okręgowych Komisji Wyborczych i skład osobowy

11 grudnia br. Gminna Komisja Wyborcza w składzie: Wiktoria Leśko, Patrycja Graczyk, Katarzyna Borycka, Paweł Pyda, Edyta Mandryk, powołana do przeprowadzenia wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej sporządziła wykaz i skład osobowy Okręgowych Komisji Wyborczych.

Okręgami Wyborczymi są Szkoły Podstawowe i Gimnazjum w Blachowni. Osobny Okręg Wyborczy zostanie utworzony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 Do 15 grudnia br. Okręgowe Komisje Wyborcze mogą przyjmować zgłoszenia kandydatów na Radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni.

16 grudnia br. Gminna Komisja Wyborcza w Blachowni poda do publicznej wiadomości listy kandydatów na Radnych do Młodzieżowej Rady w Blachowni. Tego samego dnia Okręgowe Komisje Wyborcze sporządzą spis wyborców.

Kampania wyborcza w szkołach potrwa do 4 stycznia 2016 roku, a wybory odbędą się 5 stycznia 2016 r.

Dziękuję Dyrektorom Szkół, Opiekunom Samorządów Szkolnych i wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad powstaniem  Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni.

Edyta Mandryk

 

Gminna Komisja Blachownia, 11 grudnia 2015 r. Wyborcza w Blachowni

Wykaz Okręgowych Komisji Wyborczych w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni na podstawie Uchwał Rad Samorządów Uczniowskich:

Numer Okręgu Wyborczego

 

Szkoła

 

Skład Okręgowej Komisji Wyborczej

 

1

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. M Konopnickiej w Blachowni

 

1. Kacper Głuszko - przewodniczący

2. Cezary Dobrenko

3. Adriana Wawrzak

 

2

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. S. Staszica w Blachowni

1. Dominik Sosiński -przewodniczący

2. Maciej Substelny

3. Rafał Lisiecki

 

3

Szkoła Podstawowa

im. K. Makuszyńskiego

w Łojkach

1. Mateusz Jurek - przewodniczący

2. Oliwia Sowa

3. Nina Siedlanowska

 

4

 

Szkoła Podstawowa w Cisiu

1. P. Anita Walczak – przewodnicząca

2. Mateusz Gołdyn

3. Oliwia Jankowska

 

 

5

 

Gimnazjum im. J. Korczaka

W Blachowni

1. Aleksandra Morawska – przewodnicząca

2. Kamila Kała

3. Ismena Ploch

4. Andżelika Ulfig

5. Roksana Malcharek


Gminna Komisja Wyborcza w Blachowni


Wiktoria Leśko

Patrycja Graczyk

Katarzyna Borycka

Paweł Pyda

Edyta Mandryk