Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Wakacyjne wyzwanie - biegnij i zbieraj #KilometryPoMocy

Do 31 sierpnia br. miłośnicy sportu mogą podjąć wyzwanie biegu „Avon Kontra Przemoc” i tym samym wesprzeć osoby doświadczające przemocy domowej - za realizację wyzwania Avon wpłaci bowiem 25 tysięcy złotych na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia.

 

Do akcji mogą przyłączyć się chętni z całej Polski za pośrednictwem aplikacji biegowej na smartfony. W jaki sposób? Wystarczy dołączyć do klubu Avon Kontra Przemoc i wyzwania #KilometryPoMocy w aplikacji Strava, a następnie zarejestrować swój bieg do dnia 31 sierpnia br. Tak oto, za każdy pokonany kilometr firma Avon wpłaci złotówkę na rzecz "Niebieskiej Linii" IPZ.

Wyzwanie #KilometryPoMocy jest wyjątkowym wydarzeniem. Wszyscy, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, możemy razem przeciwstawić się przemocy. Wystarczy niewiele, jedynie dołączyć do wydarzenia i zarejestrować swój bieg, aby dołożyć swoją cegiełkę do wspólnej walki z tym zjawiskiem. Dzięki temu my będziemy mogli dalej realizować naszą misję i wspierać tych, którzy potrzebują naszej pomocy – mówi Renata Durda, kierowniczka Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia.

Rejestracja na wydarzenie online jest dostępna pod linkiem: www.strava.com/clubs/AvonKontraPrzemoc. Organizatorami wydarzenia są Avon Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl.