Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego

Blachownia, dn. 3 września 2018 r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Szanowne Grona Pedagogiczne,

Szanowni Pracownicy Administracji i Obsługi,

Szanowni Rodzice,

Drogie Przedszkolaki,

Drodzy Uczniowie.

 

Tak niedawno życzyłam Wam udanych wakacji, a dzisiaj wraz z pierwszym dzwonkiem, życzę Wam, byście w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem oraz nigdy nie tracili wiary w siebie i pamiętali, że sukces jest w zasięgu każdego z Was.

 

Kochane Przedszkolaki,

życzę wszystkim Drogim Przedszkolakom, a w sposób szczególny tym rozpoczynającym edukację przedszkolną, aby pobyt w przedszkolu był niekończącą się, ciekawą i radosną przygodą, by był to czas bezpiecznej, beztroskiej zabawy

 

Drodzy Uczniowie,

życzę Wam, aby ten rok był wyjątkowo udany: pełen sukcesów, dobrych ocen i nowych przyjaźni.

 

Wierzę, że każdy nadchodzący dzień nowego roku szkolnego 2018/2019 wykorzystacie mądrze i rozsądnie, skupiając się na pogłębianiu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności, odkrywaniu i rozwijaniu pasji i talentów.

 

W sposób szczególny zwracam się do uczniów klas ósmych i klas trzecich gimnazjalnych. Proszę abyście pamiętali, że efekty całorocznej praca oraz wynik egzaminu będą przepustką ku Waszej lepszej przyszłości.

 

Drodzy Nauczyciele,

rozpoczynacie kolejny rok towarzyszenia swoim uczniom w wędrówce ku mądrości i wiedzy. Życzę Wam dużo cierpliwości i wytrwałości w realizowaniu zawodowych planów oraz podejmowaniu nowych edukacyjnych i wychowawczych wyzwań. Mam nadzieję, że nadchodzący rok szkolny będzie obfitował w liczne sukcesy Wasze i Waszych uczniów.

 

Szanowni Rodzice,

życzę Wam spokojnego roku szkolnego uwieńczonego sukcesami dzieci.

Drodzy Pracownicy Administracji i Obsługi,

Dzięki Waszemu wysiłkowi wiele pomieszczeń zostało w okresie wakacyjnym odremontowanych i odświeżonych. Dziękuję Wam za przygotowanie szkół i przedszkoli do rozpoczęcia roku szkolnego.

 

Życzę wszystkim, aby rok szkolny 2018/2019 był rokiem samych sukcesów, wielu radości oraz spełnionych marzeń i zrealizowanych planów.

 

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Blachowni

Sylwia Szymańska Data publikacji: 03-09-2018