Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Medale zawodników z Blachowni na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Taekwondoo!

24 kwietnia 2018 r. zawodnicy Klubu Sportowego Orient sekcji Blachownia wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski ZS PUT w Taekwondo. Do zawodów zgłosiło się 354 zawodników i zawodniczek z 16 klubów z całej Polski. W klasyfikacji generalnej zawodów nasz klub zajął I miejsce zdobywając  15 złotych, 14 srebrnych i 13 brązowych medali. Sekcję Blachownia reprezentowali: Emilia Karoń, Maja Dziąbor, Maria Sęk, Adam Mazur, Oliwier Pisula, Michał Całus, Michał Kromołowski, Wojciech Połys, Filip Witczak. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

A oto wyniki naszych zawodników:

Emilia Karoń – 3 miejsce – walki tag-team rocznik 2011-2012

Oliwier Pisula – 3 miejsce – walki tag-team rocznik 2010

Adam Mazur – 3 miejsce – techniki szybkościowe rocznik 2010

Wojciech Połys – 3 miejsce – walki tag-team rocznik 2009

   –  2 miejsce – techniki szybkościowe rocznik 2009

Maja Dziąbor – 1 miejsce – techniki szybkościowe młodzicy -145 cm

–  2 miejsce – walki tag-team młodzicy -145 cm

Maria Sęk – 1 miejsce –  tag-team semi contact kadetów

Maciej Kasprzyk – 2 miejsce – juniorzy tag-team semi contact

– 3 miejsce – juniorzy double-match – 68 kg

 

Autor: Anna Bąbik


Data publikacji: 10-05-2018
DMP taekwondoo