Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

DZIAŁKOWCY NA START GMINNY KONKURS DOTACJI DLA RODZINNYCH OGRODÓW DZIAŁKOWCA

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Blachowni Nr 187/XXXII/2016 z dnia 20 grudnia 2016 r. Przypominamy, iż w dniu 31 marca br. Mija termin złożenia wniosków na dotacje z budżetu gminy, której celem ma być poprawa infrastruktury rodzinnych ogrodów działkowych na terenie gminy Blachownia w roku 2017.

Zainicjowany przez Burmistrza Blachowni- Sylwię Szymańską "Program poprawy infrastruktury rodzinnych ogrodów działkowych w latach 2017-2020" ma stać się trwałym elementem wsparcia władz samorządowych dla inwestycji na terenach ogrodów działkowych.

Gminna dotacja ma pokrywać do 80 % wkładów potrzebnych na wykonanie konkretnego przedsięwzięcia zaplanowanego do realizacji przez działkowców. Wzór wniosku o udzielenie z budżetu gminy Blachownia dotacji celowej na realizacje inwestycji w rodzinnym ogrodzie działkowym (ROD) zamieszczamy poniżej.

Serdecznie zapraszamy działkowców do złożenia w terminie stosownych wniosków. Przypominamy jednocześnie, że wnioski w tej sprawie dotyczące inwestycji planowanych do wykonania w roku 2018 będą możliwe do złożenia do 30 września br.

 

Wniosek do pobrania


Data publikacji: 06-03-2017