Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Bezpłatne zajęcia kulturalne i artystyczne w ramach projektu „MAGIA DŹWIĘKU, KOLORU I ŚWIATŁA”

Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki zaprasza seniorów do udziału w bezpłatnych zajęciach kulturalnych i artystycznych oraz w koncertach w ramach projektu „MAGIA DŹWIĘKU, KOLORU I ŚWIATŁA”.

Powyższy projekt skierowany głównie dla seniorów powyżej 60 roku życia obejmuje 4 moduły: : zajęcia kulturalno-artystyczne, zajęcia plenerowe, Teatr Dźwięków oraz Kalejdoskop kulturalny.

Program zawiera między innymi:

- zajęcia malarskie, teatralne i fotograficzno-filmowe, które odbywać się będą w siedzibie Częstochowskiego Centrum Aktywności Seniorów, przy ul. Staszica 10,

- cztery wyjazdy na plener malarski,

- cztery koncerty relaksacyjne w wykonaniu Teatru Dźwięków i Przestrzeni.

Projekt „MAGIA DŹWIĘKU, KOLORU I ŚWIATŁA” jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z deklaracją uczestnictwa, czytelne podpisanie we wskazanym miejscu w formularzu i dostarczenie do siedziby Biura Projektu - ul. Staszica 10, 42-202 Częstochowa lub przesłanie formularza na adres mailowy: sekretariat@ccas.com.pl

 

REGULAMIN KLIK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KLIK

 

Poniżej prezentujemy plakaty oraz wywiad z animatorem społecznym p. Kamilą Grochowiną.


Data publikacji: 12-05-2018
Bezpłatne zajęcia kulturalne i artystyczne w ramach projektu „MAGIA DŹWIĘKU, KOLORU I ŚWIATŁA”