Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Lista kandydatów w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni

W dniu 16 grudnia 2015 roku, Gminna Komisja Wyborcza zatwierdziła kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach, w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej wyznaczonych na dzień 5 stycznia 2016r.

16 grudnia 2015 roku, na podstawie § 9 ust. 2 Ordynacji Wyborczej do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni, Gminna Komisja Wyborcza w składzie: Wiktoria Leśko, Patrycja Graczyk, Katarzyna Borycka, Paweł Pyda, Edyta Mandryk zatwierdziła kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach, w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej wyznaczonych na dzień 5 stycznia 2016r.

Młodzież uczęszczającą do szkół ponadgimnazjalnych informuję, że zostanie utworzony Specjalny Okręg Wyborczy. O terminie i miejscu wyborów, w którym będzie można zagłosować na swojego kandydata poinformuję do 31 grudnia br.

Bardzo proszę o kontakt osoby zainteresowane zasiadaniem w Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 6 oraz kandydatów do Młodzieżowej Rady Miejskiej ze szkół ponadgimnazjalnych do 21 grudnia br.

Tel. 668 118 597
e-mail: edytamandryk@wp.plEdyta Mandryk

 

OBWIESZCZENIE

w sprawie ostatecznej listy kandydatów w wyborach

do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni

Numer Okręgu

Wyborczego

Szkoła

Liczba

mandatów

Kandydaci na radnych

 

1

 

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. M Konopnickiej

w Blachowni

 

3

1.Wiktoria Gaudzińska

2.Kinga Jafra

3.Karolina Jeziorska

4.Julia Kondys

5.Martyna Kożuch

6.Paulina Małasiewicz

7.Maja Mikołajczyk

8.Julia Motyl

9.Oskar Mstowski

10.Aleksandra Parkitna

 

 

2

 

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. S. Staszica w Blachowni

 

 

2

1.Wiktoria Kwiatkowska

2.Piotr Panasiński

3.Wiktoria Stawicka

4.Łukasz Wawrzyńczak

5.Zuzanna Wilk

 

3

 

Szkoła Podstawowa

im. K. Makuszyńskiego

w Łojkach

 

2

 

1.Julia Gajzner

2.Julia Kuliberda

3.Oliwia Oberska

4.Filip Lewenhoff

5.Kacper Ratajczak

 

4

 

Szkoła Podstawowa w Cisiu

 

1

1.Marcel Jelonek

2.Paulina Kmieć

3.Julia Lisiecka

 

5

 

Gimnazjum im. J. Korczaka

w Blachowni

 

3

1.Rafał Bereszyński

2.Karolina Głębocka

3.Maja Kawelczyk

4.Oliwia Kondys

5.Kornelia Leśniak

Zgodnie z § 11 ust.1 Ordynacji Wyborczej do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Blachowni, z dniem 16 grudnia 2015 roku rozpoczyna się kampania wyborcza, która potrwa do 4 stycznia 2016r.
Zgodnie z §11 ust.2 Ordynacji prowadzenie agitacji w dniu wyborów jest zabronione.

Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej
Wiktoria Leśko 

 


Data wydarzenia: 05-01-2016 08:00 do 05-01-2016 15:00